Tuğba Özay: Serenay Sarıkaya yerimi dolduracak kişiydi ama oyunculuğa başladı!

Genç yeteneklerin keşfedileceği oyunculuk, senaryo, doğaçlama, drama eğitim atölyelerinin bulunduğu Rnk Stüdyo Falan Stand-Up Akademi Beşiktaş’ta açıldı.

Mehmet Yıldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli açılışa sanat ve cemiyet dünyasından Açelya Topaloğlu, Serenay Aktaş, Zeynep Koçak, Zafer Kozanoğlu, Emrah Kaman, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Wilma Elles ve Tuğba Özay isimler katıldı.

“ANTALYA’DA TARIMA BAŞLADIM”

Açılışa katılan 46 yaşındaki manken Tuğba Özay, basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi ihmal etmedi. Babasına dair gerçekleştireceği projeler olduğunu söyleyen ünlü isim, “Antalya’da tarıma başladım. Doğal zeytinyağı üretimine devam ediyorum” açıklamasında bulundu.

İDDİALI AÇIKLAMA!

Modellik konusunda Türkiye’de zirve olduğunu ve veliahdının olmadığını söyleyen, modelliğin oyunculuk için bir basamak olmaya başladığını, bunu gelirler bağlamında olduğunu ifade eden Özay, şöyle konuştu:

Serenay Sarıkaya, Tuğba Özay’ın yerini dolduracak kişi olarak ortaya çıktı. Fakat oyunculuk kariyerine başladı maalesef!

OYUNCULUK İÇİN MODELLİĞİ BIRAKTI

2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç’in ardından ikinci oldu ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazanan Serenay Sarıkaya (31), oyunculuk kariyeri için güzellik yarışmasından çekilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x