Kamil Koç’tan Dev Alım! Üstün Nitelikleri İle Standartları Yeniden Belirleyen Lion’s Coach

Kamil Koç, 10 adet, Sustainable Bus Award 2022 (Sby Award) ödülü sahibi MAN Lion’s Coach alımı gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, araçlar, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle Kamil Koç’a teslim edildi.

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Kamil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, sektörün öncü markası olarak hizmet kalitelerini Türkiye’nin her yerine taşımaya devam ettiklerini ifade etti.

Kamil Koç konforunda seyahat etme imkanını doğa dostu son teknoloji araçlarla Türkiye’nin her yerine sunmaya gayret ettiklerini belirten Türkyılmaz, şunları kaydetti:

“Bunun için de en yeni teknolojiye sahip son model araçlarla filomuzu güçlendiriyoruz. Yolcularımıza kaliteli ve konforlu hizmeti sunabileceğimiz, doğa dostu son teknoloji araçları tercih ediyoruz. Bugün de yine küresel ölçekte aldığı ödüllerle başarısını kanıtlamış, çevreci özellikleri ile ‘Sustainable Bus Award 2022’ sahibi yeni MAN Lion’s Coach araçları filomuza kattık.

MAN, yol arkadaşlığından memnuniyet duyduğumuz ve uzun yıllardır da bu temelde işbirliğimizi sürdürdüğümüz çok köklü bir marka. Kalite, konfor ve müşteri memnuniyeti noktasında üstün nitelikli araçlarının yanı sıra satış sonrası hizmetleri ve geniş servis ağı ile operasyonlarımızda bize önemli bir katkı sağlıyor.

Özellikle bugün aldığımız MAN Lion’s Coach otobüslerinin, yolcularımıza sunmak istediğimiz eşsiz seyahat deneyimi ve yenilikçi seyahat hedeflerimiz için gücümüze güç katacağına inanıyoruz.”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da MAN araçlarının 2024’de de sektörün gözdesi olmaya devam ettiğini aktardı.

Kamil Koç bizim için bir müşteriden öte, çok değerli bir yol arkadaşı. Uzun yıllardır seyahat sektöründe başarılı bir işbirliği örneği veriyoruz. Dolayısıyla böylesine nitelikli bir firmanın, araçlarımız ve hizmet kalitemizden memnun olması bizler için büyük bir anlam ifade ediyor.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x